Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Szare

Szare, śląskie

  • 195 000 zł
  • 1 428 m²
  • 136,55 zł/m²

Zdjęcie

Monika Węglarz

Skontaktuj się

Działka budowlana Szare

Szare, śląskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

195 000 zł

1 428 m²

136,55 zł/m²

Działka budowlana Szare

Zaktualizowane: 4 maja 2026

195 000 zł 1 428 m² 136,55 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 195 000 zł (136,55 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 428 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: MW Lokum Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1590428

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Marzysz o własnym kawałku malowniczej ziemi w gminie Milówka?

Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania!

Położona w urokliwej miejscowości Szare, ta widokowa i korzystna lokalizacja gwarantuje nie tylko piękne widoki, ale także komfort codziennego życia.

Co istotne, kupujący nie ponosi żadnych kosztów wynagrodzenia dla biur!

Prezentujemy działkę numer ewidencyjny 259, o powierzchni około 14 arów. (...)

Agent

Monika Węglarz

664 022...

664 022 938

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Węglarz

664 022...

664 022 938

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości